Adres

ul. Kardynała Wyszyńskiego 10, 39-400 Tarnobrzeg

Telefon

15 823 57 48 wew. 28

22. IX. 22. INAUGURACJA nowego roku akademickiego 2022/2023

To już mija 15 lat jak istnieje nasz Uniwersytet Trzeciego Wieku. Tym razem na naszą uroczystość dość dobrze dopisali zaproszeni goście a byli to:

Pan Dariusz Bożek– prezydent Tarnobrzega, p. Bogusław Potański– przewodniczący Rady Miasta, w zastępstwie pani Rektor Państwowej Uczelni Zawodowej- p. Anna Zych– Dziekan Wydziału Nauk Społecznych,  p. Janusz Maciurzyński– kierownik Centrum Seniora w Tarnobrzegu, p. Barbara Zych– kierownik ZPO, p. Teresa Żyguła– Prezes UTW w Baranowie Sandomierskim, p. Krzysztof Kowalczyk– kierownik Domu Dz. Pobytu i przedstawiciele TVL.

Pani Prezes powitała przybyłych gości oraz słuchaczy UTW, po odśpiewaniu hymnu Gaudeamus  przedstawiła w skrócie naszą działalność. Następnie głos zabrała Pani Dziekan w imieniu Rektora oraz Pan Prezydent Dariusz Bożek. Ważnym punktem uroczystości był wykład inauguracyjny Prof. Tadeusza Zycha „Wojna jako przedłużenie polityki”                                                                                    I tu była przerwa na kawę i własnoręcznie upieczone ciasta oraz piknik z grillem Po przerwie odbyło się WZC- Walne sprawozdawczo-wyborcze Zgromadzenie Członków UTW. Wszystko byłoby OK., gdyby nie awaria nagłośnienia PUZ. I to od samego rana. Najistotniejszym na WZC były wybory nowego Zarządu UTW i Komisji Rewizyjnej, bo kadencja trwa 4 lata i właśnie się skończyła.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Skype
Email

Ostatnie aktualności