Adres

ul. Kardynała Wyszyńskiego 10, 39-400 Tarnobrzeg

Telefon

15 823 57 48 wew. 28

8 listopada 2013 zorganizowaliśmy wyjazd do RZESZOWA dla 50 osób- słuchaczy UTW- do Teatru im. Wandy Siemaszkowej na spektakl pt. „OLD LOVE”

Jest to sztuka kanadyjskiego dramatopisarza Norma Fostera. Autor przedstawia nam okres 30 lat i 6 spotkań Buda i Molly. On jest nią oczarowany od pierwszego wejrzenia, ona nim– trochę mniej. Ich drogi życiowe co jakiś czas się krzyżują. Bud poznaje Molly właściwie na pogrzebie jej męża. „Old Love” to pełen humoru spektakl stawiający pytanie, czy ludzie w „pewnym wieku” powinni myśleć o miłości, zwłaszcza fizycznej?. Oglądamy na scenie związek, dwóch osób, które prawie przez całe życie przelotnie się spotykają. o determinacji mężczyzny, który stara się zdobyć serce dość opornej ukochanej; o rozbudzeniu, dawno zapomnianych emocji. „Stara miłość” jest sztuką która zadaje ważne życiowe pytania, ale pełna ciepła, optymizmu i humoru. Długotrwała znajomość bohaterów kończy się szczęśliwym związkiem. Z relacji na gorąco- wszystkim się podobało, pomimo małej sceny- pojedziemy niebawem na kolejny spektakl. Takie spektakle o miłości dobrze się ogląda tym bardziej, że humoru nigdy za wiele.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Skype
Email

Ostatnie aktualności

UWAGA – nowy kanał filmowy UTW

Na YouTube został utworzony nowy kanał z filmowymi relacjami i opowieściami oraz z historycznymi filmami z życia miasta i regionu związanego z siarką. Zapraszamy do

Utrwalamy wspomnienia pionierów polskiego  złota

 PROJEKT „Utrwalamy wspomnienia pionierów polskiego  złota” realizowany przez Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Tarnobrzegu współfinansowany ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolnościi Towarzystwa Inicjatyw Twórczych w ramach Programu

Wczasy w Turcji

Wczasy w Turcji  5-12 października 2023 w hotelu Ladonia Del Mare , all inclusive, samolotem  z Rzeszowa Cena promocyjna od 1950 zł (ilość miejsc ograniczona).