Musical „METRO” – Rzeszów- Hala Podpromie 21 maja 2022

  • Niesamowita młodzież, cudowne głosy i te efekty specjalne, polecam
  • Świetny musical, świetni wykonawcy, uczta dla ducha
  • Bardzo mi się podobało, zarówna teraz jak i 20 lat temu
  • Musical super, pełen wzruszeń, szczerze polecam
  • Jak zwykle pięknie i efektownie. Spektakle Buffo warte polecenia. Metro zachwyca młodych i starszych, widzów w każdym wieku
  • Musical Metro jest jedyny w swoim rodzaju, warto go obejrzeć
  • Wspaniałe widowisko, na światowym poziomie
  • Byliśmy, widzieliśmy w ilości 52 osoby z UTW w Tarnobrzegu
  • Kto tego nie widział, ma czego żałować, drugiej okazji nie będzie. M.G.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Skype
Email

Ostatnie aktualności

A K T U A L N O Ś C I UTW – czerwiec 2026r.

Wykłady/filmy w czwartki godz. 11 Aula „D” 11.06.26 czw.g.11     Wykład – „Dieta dla seniorów”- pani z Sanepidu w Tarnobrzegu .                              E D U K A C

Petycja w sprawie budynku kina „WISŁA”

Informujemy  wszystkich słuchaczy UTW i mieszkańców Tarnobrzega, że w trosce o losy budynku dawnego Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół”, a następnie siedziby kina „Wisła”, Zarząd UTW wystąpił 

UWAGA – nowy kanał filmowy UTW

Na YouTube został utworzony nowy kanał z filmowymi relacjami i opowieściami oraz z historycznymi filmami z życia miasta i regionu związanego z siarką. Zapraszamy do