Adres

ul. Kardynała Wyszyńskiego 10, 39-400 Tarnobrzeg

Telefon

15 823 57 48 wew. 28

Tańcz mnie Cohen

19 marca w niedzielę 40 osób wybrało się do Teatru im. Siemaszkowej w Rzeszowie na spektakl muzyczny pt. „Tańcz mnie Cohen”.
Leonard Cohen to po Marlenie Dietrich i Edith Piaf kolejna już gwiazda, której rzeszowski Teatr im. Wandy Siemaszkowej dedykował sztukę. Spektakl reżyseruje Sławomir Gaudyn, który posiada niezbędne prawa do wykorzystywania utworów Cohena w Polsce. Z jego piosenek można stworzyć księgę życiowych mądrości, które z upływem czasu tylko zyskują na aktualności. Leonard Cohen nieustannie poszukiwał inspiracji. Szczególną sympatią darzył kobiety – te z magnetycznym spojrzeniem, błyskiem w oku oraz nieprzeciętną inteligencją. Spektakl „Tańcz mnie” – to przede wszystkim historia o poszukiwaniu uczucia i niezgodzie na przemijanie. W tytułowej roli Robert Żurek.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Skype
Email

Ostatnie aktualności

UWAGA – nowy kanał filmowy UTW

Na YouTube został utworzony nowy kanał z filmowymi relacjami i opowieściami oraz z historycznymi filmami z życia miasta i regionu związanego z siarką. Zapraszamy do

Utrwalamy wspomnienia pionierów polskiego  złota

 PROJEKT „Utrwalamy wspomnienia pionierów polskiego  złota” realizowany przez Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Tarnobrzegu współfinansowany ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolnościi Towarzystwa Inicjatyw Twórczych w ramach Programu

Wczasy w Turcji

Wczasy w Turcji  5-12 października 2023 w hotelu Ladonia Del Mare , all inclusive, samolotem  z Rzeszowa Cena promocyjna od 1950 zł (ilość miejsc ograniczona).